Hakkında

Bir motosiklet sürücüsü motosikletinin sadece bir ulaşım aracı olarak görmek istemez. Yeni insanlarla tanışma, daha çok sosyalleşmek için bir araçtan çok amaçtır. Ne yazık ki ülkemizde motosiklet kültürü olduğunun farkındalığı çok azdır. Trafik, insanların yol vermemek için mücadele verdiği ve hakların çiğnendiği bir ortam olmuş. Böyle olunca motosikletleri kimse fark etmiyor.

Mototekno10 Mart 2019 tarihinde yayına başlamış ve yayından 6 ay önce kurulmuş olan bir dijital yayın platformudur. Halen daha motosiklete dair web sitelerinin az olması bu projenin oluşmasına sebeptir. Ulusal ve global motosiklet haberlerini sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

İlk başlarda YouTube’da motosiklet ekipman videoları ile başladık. Ardından motovlog serileri ile çekimlere devam ettik. 07 Nisan 2020 tarihinde YouTube ve Sosyal Medya içeriklerinin devamını sonlandırdık. Motosiklet ile ilgili içeriklerimizi video formatlı olarak değil sadece web sitemizde devam etmekteyiz.

Mototekno markası haber ajansı ve video hizmetleri kategorisinde tescillidir. Marka bildirimi YouTube/Google firmasına yapılmıştır.

Daha detaylı bilgiyi “Künye” sayfasından edinebilirsiniz.

İletişim Formu